Mieszkanie 4 pokoi 436 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$818,521
$1,877/m²
;
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $1,877/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    436 m²

Opis

RAW22548

Te 16 ekskluzywnych dwukondygnacyjnych willi doskonale równoważy komfort codzienny i długoterminową wartość inwestycji.

Zaprojektowane dla rodzin, emerytów i specjalistów od zdalnej pracy, to miasto willi zapewnia przestronne, żywe i silne zyski w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Phuket.

Kluczowe zalety:

  • Wille od 310 m2, cena od 26,8 mln THB
  • 0% plan płatności odsetek na okres do 18 miesięcy
  • 7% gwarantowanego dochodu z wynajmu przez 3 lata (od ukończenia projektu)
  • Panele słoneczne na dachu, inteligentne systemy domu, baseny słonej wody
  • Ekostyl architektury otoczony tropikalnej zieleni
  • Przewidywany wzrost cen po zakończeniu robót: + 30%
  • Kompleksowy pakiet gwarancyjny:
    Budynek - 5 lat
    Wykończenie - 3 lata
    Meble - 2 lata

Lokalizacja:

W idealnym położeniu w Rawai projekt ten oferuje szybki dostęp do najlepszych plaż na południu Phuket, niezbędnych usług i rodzinnych udogodnień.

Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka minut drogi - czy to międzynarodowe szkoły, supermarkety, restauracje, czy zajęcia na świeżym powietrzu.