Willa 3 pokoi 220 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$338,006
$1,536/m²
;
In CRM: 180038
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    280 m²

Opis

LAKE jest nowoczesną wioską domową, która znajduje się na ogromnej działce o powierzchni 185000 metrów kwadratowych. Pierwszy etap został już zakończony, a drugi etap jest obecnie w budowie. Dla mieszkańców projektu - przestronny obszar komunalny - duże sztuczne jezioro, duży basen, funkcjonalny dom klubowy z restauracją i tarasami do rekreacji, a deweloper przydzielił ponad 1000 metrów kwadratowych na teren parku. Projekt znajduje się zaledwie 500 metrów na wschód od autostrady Sukhumvit, to jest Huai Yai, między dzielnicy Jomtien i East Pattaya. Lokalizacja nie tylko pozwala uniknąć korków w starej okolicy miejskiej, ale również pozwala cieszyć się unikalne krajobrazy naturalne i komfortowe, spokojne życie w ośrodku. Zalety projektu: Duża wioska domek Cicha lokalizacja - Huai Yai, 2,5 km do morza Rozwinięta infrastruktura typu zamkniętego: basen publiczny, park, obszary rekreacyjne, restauracja, siłownia Przestronne układy i ziemi, możliwość instalacji prywatnego basenu. Wysokie sufity, okna panoramiczne Elastyczna rata pod 0% typ A, dwupiętrowy dom, 220 m2, 3 sypialnie, 3 łazienki, taras i parking dla 2 samochodów, bilard - od 7,600,000 baht typ B, dwupiętrowy dom, 220 m2, 4 sypialnie, 3 łazienki, taras i parking dla 2 samochodów, bilard - od 7,800,000 baht. Meble i basen są płatne oddzielnie, a dodatkowe sypialnie mogą być dodawane do standardowych układów. INFRASTRUKTURA: sztuczne jezioro o powierzchni 2000 m2 ogród prywatny o powierzchni 1000 m2 publicznego basenu Restauracja przy basenie Groom Duży Park obszar Ochraniony domek wieś Video Surveillance Management Company Płatność Delay: 200,000 baht depozyt. Początkowa płatność 30% w ciągu 7 dni. Saldo płatności w wysokości 70% w celu uzyskania prawa własności.