Willa 220 m² Bór, Rosja

Bór, Rosja
$217,388
$988/m²
;
In CRM: 2800130
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    Urozajnaa ulica, 19

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Opis

Doskonała lokalizacja, centrum Bor, w pobliżu LCD Gorky Park. 1 piętro: korytarz, sala, kuchnia 25 m kw., salon 43 m kw., łazienka. 2 piętro: 3 sypialnie (25 m2 + 20 m2 + 20 m2), salon, łazienka. Całkowita powierzchnia jest wskazana bez uwzględnienia parteru i poddasza. Dom posiada wysokiej jakości nowoczesną renowację w stylu Barrkko, sprzedawane z mebli i urządzeń. Możliwe jest wystawienie działki do 5 akrów, dokumenty były wcześniej przygotowane. 1 właściciel, w ramach wszelkich obliczeń. Za dopłatą można wymienić mieszkanie.