Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$319,026
$5,656/m²
;
In CRM: 26206
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Granitowa, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,656/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2006
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    13

Opis

Wydaje się, że to proste mieszkanie z 2 sypialniami z 3 mm w nowym domu na zamkniętym zestawie obok Tor Wysokulus Konny.

Istnieje lekki salon z wyjściem do własnego ogrodu, całkowicie wyposażony w kuchenną strefę z techniką, w tym zmywarka, sypialnia, przedni pokój z szafa i duża wanna z wanną z wanną, prysznic, pralka i dodatkowe miejsce przechowywania.

Są miejsca w podziemnym garażu, które sprzedawane są oddzielnie za 50 000 zł.

Zgromadzenie administracyjne wynosi 1000 złotych miesięcznie. Obok domu jest Carrefour, wiele punktów serwisowych, sklepy, zielone strefy i miejsca wypoczynku. Do Galerii Moków można dotrzeć w 7 minut samochodem, do Chopiny 8 minut drogi.

Mieszkanie pracuje dla par, jednej osoby, lub inwestycji gotowy do życia lub dać czynsz.