Mieszkanie 3 pokoi 53 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$217,152
$4,113/m²
;
In CRM: 20211
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Piotra Wysockiego, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,113/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1974
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Mieszkanie o powierzchni 52,8 m² składa się z dużego pokoju 18 m² z balkonem 5 m x 1 m, średniego pokoju 11 m², małego pokoju 7 m², kuchni 6,4 m², łazienki 3 m² oraz przedpokoju o wymiarach 2,75 m x 1,60 m + 1,90 m x 1,60 m.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 4 m². Przeprowadzono generalny remont: wymieniono całą instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, okna i parapety. Mieszkanie jest gotowe do wykończenia według własnych upodobań. Największy pokój z balkonem skierowany jest na południe, pozostałe pokoje i kuchnia na zachód z widokiem na centrum Warszawy.