Dom 3 pokoi 160 m², Czarnogóra

$430,839
$2,693/m²
;
In CRM: 8667
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Lokalizacja

  • Adres
    2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    562 m²

Opis

Dom 160 m2 na sprzeda ¿na przedmieœci Bar. Plac 562m2. W cichym miejscu. Do domu prowadzi asfaltowa droga. Plac posiada parking dla dwóch samochodów i duży magazyn. Piękny, dobrze utrzymany ogród. Woda miejska. Dom jest odnowiony. Sprzedawany jest z meblami i urządzeniami. Ogrzewanie podłogowe jest zainstalowane. 2500 metrów do morza. Dom jest legalny, nie ma zakłóceń. Struktura domu: Pierwsze piętro: Sala wejściowa, kuchnia połączona z salonem, łazienka, przechowalnia i taras. Schody wewnętrzne Drugie piętro: trzy duże sypialnie, łazienka i tarasy