Mieszkanie 3 pokoi 164 m² Gornja Lastva, Czarnogóra

Czarnogóra, Gornja Lastva
$1,22M
$7,444/m²
;
In CRM: 564
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $7,444/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    164 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

W drugiej fazie nowoczesnego kompleksu mieszkalnego w Tivat, na działce o powierzchni 10 000 m ², oferuje ekskluzywny apartament dwupoziomowy o łącznej powierzchni 164 m ². Ukończenie budowy planowane jest na koniec 2026 r., a prace strukturalne już zbliżają się do końcowych etapów. Penthouse zajmuje dwa najwyższe poziomy budynku butikowego z tylko trzema rezydencjami, zapewniając prywatność i odrębną atmosferę mieszkalną podobną do prywatnego domu. Powierzchnia całkowita obejmuje 134 m ² powierzchni wnętrza, 30 m ² tarasów i 13 m ² prywatny basen położony na najwyższym poziomie. Układ jest starannie zaprojektowany, aby zmaksymalizować panoramiczne widoki na morze i góry przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Na niższym poziomie znajduje się hala wejściowa z garderobą i toaletą dla gości, przestronny salon z jadalnią i kuchnią, a także sypialnia z własną łazienką i garderobą. Zapewniona jest również oddzielna pralnia. Wewnętrzne schody prowadzą na wyższe piętro, gdzie znajduje się druga sypialnia master, wraz z własną łazienką (z wanną), garderobą, i bezpośredni dostęp do tarasu z basenem, kuchnia letnia i otwarty panoramiczny widok na morze z małym tarasem z widokiem na góry. Dolna sypialnia korzysta również z kompaktowego tarasu z widokiem na góry. Penthouse jest dostarczany z wykończeniem końcowym, w pełni wyposażone łazienki, built- w kuchni, i ogrzewania podłogowego w salonie, kuchnia i wszystkie łazienki. Materiały i marki Premium są używane w całym: kuchni Composit, urządzeń AEG, sprzętu sanitarnego Villeroy & Boch, Okna aluminiowe, dębowej parkietu, Shelly inteligentnego systemu domowego i kontroli klimatu Daikin. W cenie wliczone jest jedno miejsce parkingowe. Kompleks znajduje się 800 m od morza, 600 m od supermarketu, około 2,5 km od centrum Tivat, 2 km od szkoły międzynarodowej i 5 km od lotniska Tivat. Nieruchomość korzysta z nadzoru wideo i profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Warunki zakupu obejmują minimum 30% zaliczki, elastyczne plany płatności i opcje hipoteczne. Do końca marca dostępna jest zniżka w wysokości 10- 15% w zależności od harmonogramu płatności. Ten apartament jest doskonałą okazją dla kupujących poszukujących prywatności, nowoczesnej architektury i panoramiczne widoki na morze w doskonałej lokalizacji Tivat.