Willa 3 pokoi 273 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$967,633
$3,544/m²
;
In CRM: 6702
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.05.2024

• Adres
    M 11

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    273 m²

Opis

Opis Tivat. Willa z trzema sypialniami i czterema łazienkami Odległość do morza 2 km Powierzchnia 273 m2 Powierzchnia działki to 450 metrów kwadratowych. Basen ogrzewany na zewnątrz parking garaż Okna panoramiczne System ciepłej podłogi Żaluzje automatyczne Kamin sauna Duży taras na dachu Ogród owocowy Willa na sprzedaż umeblowane Struktura: Na podwórku - basen, teren rekreacyjny z meblami ogrodowymi Pierwsze piętro - duża sypialnia z łazienką, z dostępem do podwórza; dostęp do basenu i sauny; druga łazienka Drugie piętro - dwie sypialnie, dwie łazienki - Na drugim piętrze znajduje się salon, 2 sypialnie i 2 łazienki. Jest to idealny dom wiejski dla dużej rodziny - do życia w odosobnieniu z naturą, w dogodnej odległości od zgiełku miasta, z łatwym dostępem do całej infrastruktury miejskiej. Do centrum Tivat, i Kotor - 7- 8 minut samochodem