Dom 170 m², Czarnogóra

$373,934
$2,200/m²
;
In CRM: 36546
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.04.2026

Lokalizacja

  • Adres
    36 a

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

Sprzedaż: Dom w mieście Bar na dużej działce, z basenem i pensjonatem., położony w obszarze starej Bary

Dom o powierzchni 1000 m2. Zamknięte przez wysokie ogrodzenie. Przesunięta brama.

Kiedyś ten dom był rodowym gniazdem sławnej rodziny Czarnogóry.

Na działce garażu, pomieszczenie użytkowe z wyposażeniem do obsługi basenu i sprzętu ogrodowego, zadaszony baldachim dla 2 samochodów, pensjonat z tarasem na dachu, taras z dawką winogron i piękne widoki otwarte z tarasu. Panoramiczny widok na góry, morze. Przed pensjonatem znajduje się basen 3 m * 5 m

Pensjonat o powierzchni około 50 m2. Studio, łazienka z tarasem przed basenem.

Dom goszczący o powierzchni mieszkalnej 120 m2 + 60 m2 taras na dachu z pięknym widokiem na morze i góry.

Na pierwszym piętrze znajduje się jadalnia, jadalnia, salon z kominkiem, biuro i łazienka.

Na drugim piętrze znajduje się przestronna hala - salon i przestronna sypialnia.

Twój cały dom jest drogim ekskluzywnym meblami z naturalnego drewna.