Willa 4 pokoi 143 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Indonezja, Kuta Selatan
$346,000
$2,420/m²
;
In CRM: 1983057
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    143 m²

Opis

Luksusowe wille na Bali (Uluvatu) - inwestycja w raj i stabilny dochód!

Pełne wyposażenie!

Elastyczne raty!

Wzrost kosztował 10- 15% rocznie!

Projekt Dreamland oferuje stylowe wille 1-3 sypialne z prywatnymi basenami, panoramicznymi oknami i przemyślaną architekturą. Nowoczesne wille w pobliżu plaż Dreamland i Bingin - szansa na posiadanie nieruchomości w jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów Bali!

Udogodnienia kompleksu: prywatny basen (5 × 2,4 m / 6 × 2,5 m) w każdej willi, przestronne tarasy z miejscem do grillowania, strefa SPA i zielone tereny krajobrazowe, parking i system zbierania wody deszczowej, pełne wyposażenie i klimatyzacja

Lokalizacja - prestiżowa dzielnica Bingin, Uluvatu:

300- 500 m do plaż Dreamland i Bingin

- 2- 12 minut do kawiarni, restauracji, klubów fitness, studia jogi;