Dom wolnostojący 11 pokojów 520 m² Ierissos, Grecja

Ierissos, Grecja, Aristotle Municipality
$554,933
$1,067/m²
;
In CRM: 25081
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    11
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    520 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    520 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Na sprzedaż 4- piętrowy dom 520 m kw. Athos, Chankidiki. Półpiwnica składa się z 5 magazynów. Parter składa się z 4 sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 łazienki. 1 piętro składa się z 4 sypialni, 2 pomieszczeń dziennych z kuchnią, 2 łazienki. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, 2 łazienki. Widok na morze, góra otwiera się od okien. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking. Cena nie obejmuje kosztów robót wykończeniowych i wykończeniowych.