Dom wolnostojący 3 pokoi 112 m² Nea Makri, Grecja

Nea Makri, Grecja, Municipality of Marathonas, Nea Makri Municipal Unit
$389,634
$3,479/m²
;
In CRM: 37730
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    112 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    390 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom 112 metrów kwadratowych w Attica. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jeden prysznic WC, jeden magazyn. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: ogród. Położenie: Nea Makri (Wschodnia Attyka) Maizonette znajduje się na działce 390m2, która jest pokryta trawnikiem. Posiada jedną sypialnię na parterze, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia w pełni umeblowane, WC z kabiną prysznicową. Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie, WC i weranda 4 x 7m. Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej okolicy, nie ma domów lub budynków mieszkalnych wokół. Posiada własne wiercenia do podlewania ogrodu, ma built- w grillu z dachem z kafelkami na dziedzińcu 4 x 5m2 (zbudowany piekarnik, płyta grzewcza, umywalka z ciepłą i zimną wodą, built- w 2 x 1m tabeli). Obiekt posiada również: słoneczny podgrzewacz wody, automatyczne oświetlenie dla ciemnych świateł ogrodowych, alarm system alarmowy na telefonie komórkowym, olej centralnego ogrzewania z możliwością włączenia i wyłączenia telefonu komórkowego (tak, że po powrocie do domu jest już podgrzewany), klimatyzacja w dwóch sypialniach na 1 piętrze, automatyczne podlewanie ogrodu, zewnętrzne przechowywanie z 4,5 x 3,5 m dachówki do przechowywania narzędzi, maszyn, itp. Obrazy zewnętrzne są wykonywane na terenie obiektu. Umeblowane i umeblowane.