Mieszkanie 2 pokoi 40 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$212,783
VAT
$5,320/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $5,320/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1958

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Sprzeda? odnowiony apartament 40 m2 w centrum Salonik - Kamara powiat

Zwracamy Państwa uwagę na płynny obiekt inwestycyjny w najbardziej popularnej części Salonik - Kamara (Centrum). Apartament znajduje się na drugim piętrze dobrze utrzymanego zabytkowego budynku i przeszedł gruntowną remont. Jest to idealne, gotowe rozwiązanie dla wypożyczalni z wysokim zwrotem.

  • Położenie: Saloniki, Centrum / Kamara (w pobliżu uniwersytetów).
  • Powierzchnia: 40 metrów kwadratowych.
  • Piętro: drugie piętro.
  • Warunek: Pełna jakość napraw.
  • Efektywność energetyczna: Wysoka klasa C (gwarancja doskonałej izolacji termicznej i niskich rachunków).
  • Cena: 181,600 euro.

Mieszkanie jest zaprojektowane z maksymalnym komfortem dla mieszkańców:

  • Pokoje: 1 przytulna sypialnia i nowoczesny salon, w połączeniu z kuchnią (open- plan).
  • Sanuzel: W pełni wyposażona łazienka z wysokiej jakości kanalizacji.
  • Styl: Laconic nowoczesny design wnętrz, wizualnie rozszerzając przestrzeń.
  1. Epicentrum studenckie: Dystrykt Kamara znajduje się w odległości spaceru od Uniwersytetu Arystotelesa (AUTH) i Uniwersytetu Macedonii. Popyt na długoterminowe wynajem przez studentów jest stabilny 365 dni w roku.