Mieszkanie 4 pokoi 114 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$206,981
VAT
$1,816/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $1,816/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Sprzedaż mieszkania na renowację w Salonikach: obszar Martio przestronne i potencjał

Szukasz okazji do stworzenia swojego wymarzonego mieszkania w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów w Salonikach? Przynosimy do Państwa uwagi przestronny obiekt na ulicy Stromnitsis (dzielnicy Martio). Ze względu na dużą powierzchnię i dobrą lokalizację, to mieszkanie jest idealnym "płótnem" do realizacji pomysłów projektowych lub rentowny projekt inwestycyjny.

Charakterystyka i układ

Apartament o łącznej powierzchni 114 m2 znajduje się na wysokim parterze (wzniesionym 1 piętrze) klasycznego budynku 6-piętrowego. Rozmyślana przestrzeń pozwala wygodnie pomieścić dużą rodzinę:

Powierzchnia mieszkalna: 3 pełne sypialnie, co jest rzadkie dla tej kategorii cen.

Wspólne obiekty: Przestronny salon na odpoczynek, oddzielna kuchnia i łazienka.

Inssolation: Mieszkanie jest bardzo jasne, z dobrym naturalnym światłem w ciągu dnia.

Komunikacja: Indywidualne ogrzewanie (gaz ziemny) zostało już zainstalowane, co znacznie upraszcza proces przyszłych napraw.

Dlaczego warto inwestować w tę placówkę?

Nieruchomość wymaga dużych napraw, co odzwierciedla jej atrakcyjny koszt. Zakup takiej nieruchomości ma szereg zalet: