Mieszkanie 4 pokoi 150 m² Municipality of Alimos, Grecja

Grecja, Municipality of Alimos
$732,039
$4,880/m²
;
In CRM: 65460
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $4,880/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    150 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 150 m kw w Atenach. Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z 4 sypialni, salonu z kuchnią, 2 prysznic WC, jeden WC. Mieszkanie ma przedni układ. Są: kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking. {C: $aaccff} Tłumaczenie: 150 m2 Apartament w centrum Palaio Faliro - €620,000 Położony w cichej ulicy w samym sercu Palaio Faliro, ten elegancki i w pełni umeblowany apartament 150 m2 zajmuje trzecie piętro budynku mieszkalnego zbudowanego w 1999 roku i w pełni odnowionego w 2020 roku. Obiekt położony jest zaledwie 0,7 km od morza, oferując idealne połączenie komfortu miejskiego i życia przybrzeżnego. Apartament jest dwuaspektowy i front-twarzy, co pozwala obfite naturalne światło w całym i zapewnia doskonały układ idealny dla rodzin. Główne obszary W przestronnej recepcji znajduje się wyrafinowany salon z kominkiem, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę. Jadalnia łączy się harmonijnie z przestrzenią mieszkalną, a parkiet i marmurowa podłoga dodają ponadczasowej elegancji. W pełni wyposażona kuchnia oferuje praktyczne i obszerne miejsce do przechowywania. Obiekt składa się z czterech komfortowych sypialni, dwóch łazienek i jednej WC, spełniając potrzeby nowoczesnej rodziny. Oddzielny pokój zabaw zwiększa funkcjonalność domu. Cechy i udogodnienia Autonomiczne ogrzewanie z centralną instalacją gazu ziemnego Klimatyzacja Klasa efektywności energetycznej C Aluminiowe ramy okienne z ekranami insektów System zabezpieczeń drzwi i alarmów Niepotrzebne skreślić. Opłata za energię elektryczną w nocy Magazyn Miejsce parkingowe Pilotis Dozwolone zwierzęta domowe Jasny, dobrze utrzymany, gotowy do ruchu rezydencji od 31 / 10 / 2025, łącząc komfort, jakość i doskonałą lokalizację.