Mieszkanie 2 pokoi 92 m² Municipality of Peristeri, Grecja

Grecja, Municipality of Peristeri
$134,017
$1,457/m²
;
Data aktualizacji: 9.01.2026

Cena za m²
    $1,457/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    92 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Schowek

Opis

Na sprzedaż -- Mieszkanie z Froor Mieszkalnych -- Ateny Zachodnie: Peristeri - Lofos Axiomatikon 92 Sq.m., 2 sypialnie, 1 łazienki, 1 toaleta, parter Floor, rok budowlany: 1976 Magazyn, On Corner, Blisko do: Ησυχο περιβάλλον, Αγορά, Συγκοινωνίες, Cena: 128.000 €ΕΡΑΣΜΟτ Κτηματομεσιτική, 2106922300, 6973399210

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?