Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Nigrita, Grecja

Nigrita, Grecja, Visaltia Municipality
$106,264
$1,168/m²
;
In CRM: 62114
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $1,168/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    91 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 91 m kw w Serres. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC. Mieszkanie ma przedni układ. Są: ogrzewanie. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?