Szeregowiec 3 pokoi Polychrono, Grecja

Polychrono, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$527,123
$5,020/m²
;
Data aktualizacji: 18.11.2024

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    105 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    100 m²

Opis

Przestronny dwupokojowy apartament typu maisonette na sprzedaż w Polihrono Halkidiki z łatwym dostępem i pięknym widokiem na morze.  Ta nieruchomość korzysta z idealnego połączenia niezatłoczonej lokalizacji w popularnej okolicy z RZADKIM prywatnym parkingiem poza ulicą ORAZ łatwym dostępem do lokalnych sklepów, życia nocnego, transportu publicznego i najwspanialszych plaż, jakie Kassandra ma do zaoferowania, wyróżnionych błękitną flagą za czystą turkusową wodę!!

Oddzielny apartament oferuje podniesiony parterowy salon z kuchnią i pełną łazienką oraz malowniczy widok na morze z frontowego balkonu i ogrodu. W górnym apartamencie znajdują się 2 duże sypialnie ze wspólną łazienką.  Frontowa sypialnia ma prywatny balkon i piękny widok na morze.

Stan jest dobrze utrzymany, w rzeczywistości oryginalne drzwi i okna z podwójnymi szybami i aluminiowymi ramami w stylu drewnianym, balustrady balkonowe i kuchnia są również nowe.  Dodatkowe udogodnienia obejmują klimatyzację.  Jako jednostka narożna ma również wyłączne korzystanie z otaczającego wspólnego ogrodu, a także prywatnego, ogrodzonego ogrodu.  Tylko 150 m od piaszczystej plaży!!  Idealny na 2 dochody z wynajmu!!!!!!!  Aby obejrzeć, zadzwoń do nas już dziś!!

Infrastruktura w pobliżu
Morze 150 m