Mieszkanie 1 pokój 38 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$44,055
$1,159/m²
;
Data aktualizacji: 2.08.2025

• Adres
    Shalva Inasaridze Street, 18 ts Medfam

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,159/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Opis

🏙 Status House - Nowy standard życia i inwestycji w Batumi
📍 Lokalizacja: Nowy Embankment Batumi
📆 Data dostawy: 2025
💰 Cena od: 1000 dolarów / m2
📦 Do 40 miesięcy bez odsetek

✨ O projekcie:
Stan House jest pierwszym kompleksem mieszkalnym w okolicy, stworzonym specjalnie dla stałego pobytu i długoterminowego wynajmu. Łączy w sobie nowoczesny komfort, wygodną infrastrukturę i wysoki potencjał inwestycyjny.

🏗 Cechy projektu:

  • 24 / 7 lobby i concierge

  • Nowoczesne strefy sportowe (tenis, siatkówka)

  • Place zabaw dla dzieci

  • Wygodne parkowanie

  • Firma zarządzająca i usługi wynajmu

🏠 Planowanie:

  • Studio i apartamenty od 29 do 68 m2

  • Balkony z widokiem na miasto i morze

  • Apartamenty z jedną i dwoma sypialniami

  • Nowoczesne wnętrza i optymalne układy

💡 Dodatkowe świadczenia:

  • Klasa A + efektywność energetyczna

  • Wsparcie dla płatności kryptograficznych

  • Możliwość płatności w ratach lub płatności bankowych od 5% rocznie

  • Prestiżowy kwater mieszkalny ELT Quarter z światowej klasy hotelami (Barceló, Wyndham, itp.)

📩 Zostaw wniosek, aby dowiedzieć się o cenach i dostępnych planach!