Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Al Ahia, Egipt

Al Ahia, Egipt
$48,000
$923/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $923/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Opis

Nowoczesny kompleks w cichej okolicy w pobliżu morza

Hurghada, dzielnica El Ahea - przytulność nad Morzem Czerwonym w atrakcyjnej cenie.

✨ Apartament z 1 sypialnią

✨ Powierzchnia: 52 m2

✨ Nowoczesny kompleks Kapitan Resort

✨ Cichy obszar do życia i relaksu

✨ Doskonała opcja wynajmu i inwestycji

Morze, słońce i komfortowa atmosfera życia wypoczynkowego są wszystko, czego potrzebujesz, aby zrelaksować się lub żyć w Hurghada przez cały rok.

💵 Cena to 48 tysięcy dolarów.

Lokalizacja na mapie

Al Ahia, Egipt
Edukacja
Jedzenie i picie
Finanse

Wideo recenzja 2 pokoi Mieszkanie w Al Ahia, Egipt