Mieszkanie 2 pokoi 27 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$186,823
$6,919/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Druzstevni, 71378 71378

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,919/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    27 m²

Opis

Ten bardzo gustownie odnowiony apartament zapewni Ci duży komfort, światło i spokój. Jest to całkowicie odnowiony apartament z 2018 roku, 1 + kk, 27 m2 w prywatnej własności. Znajduje się w spokojnej części Nusle, ulicy Družstevní. Mieszkanie ma wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia. Jednostka: Przedpokój z obniżonym sufitem, w którym znajduje się miejsce do przechowywania i nowy kocioł (3 lata). Komora: (pierwotnie toaleta) teraz stojaki do przechowywania, płytki. Łazienka: obniżony sufit, prysznic, umywalka, schowek, toaleta, grzejnik, okno, płytki, nowe pirsery. Pokój: nowa narożna kuchnia, wbudowana podwójna kuchenka, lino (drewno imitujące), wbudowana szafa z przedłużeniami sufitu, drewniana podłoga, duże okno, grzejnik elektryczny o niskiej 20-godzinnej taryfie, wysoki sufit. Orientacja mieszkania jest na południe. Dostęp do mieszkania jest bez barier. Dom: od około 1935 roku. Nowe okna w piwnicy, okablowanie elektryczne w domu, nowe dzwony, taśmy, dach, skrzynki pocztowe. Planowana jest dystrybucja gazu. W mieszkaniu jest także piwnica. Miesięczne opłaty wynoszą tylko 1827 CZK (FO, kanalizacja wodna, wspólna energia elektryczna w domu, zbieranie odpadów itp.). Dom obejmuje również ogród, w którym można spokojnie usiąść, powiesić ubrania itp.

Lokalizacja na mapie

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie