Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$127,813
$1,704/m²
;
Data aktualizacji: 5.09.2022

• Adres
    Andrea Patsalidi, 36

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,704/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Używane mieszkanie z dwiema sypialniami na sprzedaż w centrum Ayia Napa - prowincja Famagusta, w 1. Piętro budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z 75 t.m wnętrz i 12 t. Z odkrytym tarasem. Posiada łazienkę, klimatyzację, system ciśnienia wody, odkryty parking i sprzęt elektryczny, a także jest w pełni wyposażony. Mieszkanie zostało odnowione i znajduje się w pobliżu wszystkich usług. Ma również tytuł własności. Cena sprzedaży 129 000 euro.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć