Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Nikozja, Cypr

Cypr, Nikozja, Nikozja
$344,338
$2,869/m²
;
In CRM: 63032
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.04.2026

Cena za m²
    $2,869/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w obszarze Acropolis Strovolos, w tętniącej życiem dzielnicy z łatwym dostępem do niezbędnych udogodnień, zakupy i jadalnia opcji. Ten czteropiętrowy budynek składa się z 8 apartamentów. Główne cechy System fotowoltaiczny dla każdego płaskiego Układ ogrzewania Klimatyzacja we wszystkich pokojach Podnieść parking strzeżony Kontrola dostępu do wideofonu Ogrzewacze wody słonecznej Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 92 m2 Pokryte werandą 28 m2 Cena 295.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 92 m2 Pokryte werandą 22- 28 m2 Cena 320.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: lipiec 2027 r.