Mieszkanie 3 pokoi 158 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$495,795
$3,138/m²
;
In CRM: 60842
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,138/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    158 m²

Opis

Nowoczesny projekt w Kato Polemidia, Limassol. Położony w wyjątkowej okolicy, zaledwie kilka minut od wszystkich niezbędnych udogodnień - w tym supermarket, szpital, apteka, transport publiczny, szkoły, Limassol Mall, kasyno, Limassol Marina i plaża. Główne cechy 1 i 2 przestronne apartamenty sypialne Nowoczesny design z materiałami premium Wysokiej jakości wykończenia i oprawy Otwarte obszary mieszkalne i jadalne Pokryte werandy Specjalny parking i miejsce do przechowywania Doskonała lokalizacja w pobliżu wszystkich udogodnień Łatwy dostęp do autostrady i centrum miasta Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 106 m2 Pokryte werandy 52 m2 Niepokryta weranda 58 m2 W tym projekcie jest więcej mieszkań na sprzedaż. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: do końca 2026 r. - na początku 2027 r.