Dom 4 pokoi 173 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$606,808
$3,508/m²
;
In CRM: 239560
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    173 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    329 m²

Opis

Ten przestronny 4-pokojowy dom jest położony w cichym culu- de- sac w Kato Pafos, zaledwie kilka minut od Kings Avenue Mall, plaży i centrum miasta. Przeznaczony do życia rodzinnego, oferuje hojne wnętrza i doskonały potencjał outdoor. Obiekt posiada 173 m ² powierzchni zadaszonej, z głównym en- suite, dwie dodatkowe łazienki i jasny open- plan projektowania. W pełni umeblowane i klimatyzowane, zapewnia natychmiastowy komfort. Na zewnątrz, dom oferuje zarówno zadaszone i odkryte tarasy, ogród krajobrazowy i szopę z kotłem gazowym. Z trzema ekskluzywnymi miejscami parkingowymi i możliwością rozbudowy ogrodu lub dodania basenu zapewnia elastyczność dla przyszłych ulepszeń. Z aktami własności i bez podatku VAT, proces zakupu jest prosty i bezpieczny. Główne cechy: - 4 sypialnie i 3 łazienki - 173 m ² powierzchni pokrytej na 329 m ² powierzchni - W pełni umeblowane, w gotowości - Ogród z miejscem na basen - Pokryte i odkryte tarasy - Klimatyzacja w całym - 3 miejsca parkingowe (2 objęte) - Zezwolenie dostępne na dodatkowe piętro - Tytuł Deeds included Ten dom jest idealny dla rodzin poszukujących przestrzeni i wygody w sercu Kato Pafos, łącząc komfort z potencjałem inwestycyjnym.