Mieszkanie 2 pokoi 101 m² Kiti, Cypr

Kiti, Cypr
$354,139
$3,506/m²
;
In CRM: 59834
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,506/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej w Kiti, Larnaca. Projekt składa się z 5 bloków mieszkalnych i domów. Klasa energii w toku Dostępność Penthouse 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 80 m2 Pokryte werandą 14 m2 Niepokryta weranda 85 m2 Penthouse 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 82 m2 Pokryta weranda 18,5 m2 Niepokryta weranda 76 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie Projekt statusu: plan off