Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$447,528
$5,665/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

Cena za m²
    $5,665/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Opis

Lorvian Retreats w Pafos oferuje ekskluzywną kolekcję 14 dwupokojowych apartamentów, idealne dla profesjonalistów i osób przenoszących. Oferując przestronne układy, wykończenia premium, duże balkony, wspólny basen, plac zabaw dla dzieci i prywatny parking, apartamenty te łączą komfort z nowoczesnym luksusem. Dogodnie położony, plaże, port i centrum handlowe znajdują się zaledwie 10 minut spacerem, zapewniając łatwy dostęp do wypoczynku i rozrywki. # ref: APA _ 392

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?