Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$181,562
$2,454/m²
;
Data aktualizacji: 1.06.2025

Cena za m²
    $2,454/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    49 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4