Kawalerka 1 pokój Famagusta, Cypr

Cypr
$102,266
$3,933/m²
;
Data aktualizacji: 22.04.2025

Cena za m²
    $3,933/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    26 m²

Opis

🌿 Resort- Styl życia z dotknięciem rzeki

Studio i Duplexes na sprzedaż - Perfect for Living or Investment!

🎁 OGRANICZONY OFERT CZASOWY

Specjalny plan płatności dla Studios & 1 Sypialnia Duplexes:

  • 35% płatności w dół

  • 45% do momentu przekazania klucza (czerwiec 2027 r.)

  • 20% Dwa lata po przekazaniu (czerwiec 2029 r.)

🏠 Typy jednostek i ceny

🔹 Studio (parter)
Od 89000 do 103,500

🔹 1 Sypialnia Duplex (pierwsze piętro)
Od 116000 do 125000

🔹 1 Sypialnia (parter)
Prywatny dostęp do basenu rzecznego i ogrodu - Pool View
Od 155.000 do 173.000

🔹 2 Sypialnia Duplex (pierwsze piętro)
Basen i ogród Widok
Od 163000 do 182000

💳 Standardowy plan płatności

  • 35% płatności w dół

  • 65% bezinteresowne raty do września 2028 r. (45 miesięcy)

🌟 Obiekty projektowe

  • Basen odkryty - Basen dla dzieci - Aquapark

  • Piłka nożna, tenis i boiska do koszykówki

  • Mini Golf

  • Spacerowanie i jazda na rowerze Ścieżki

  • Centrum fitness i wellness

  • Open- Amphitheater powietrza

  • "Korzenie" Restauracja i bar

  • Ładowanie samochodów elektrycznych Obszar

  • Parking na miejscu

  • Jednostki handlowe i kawiarnie

  • Infrastruktura klimatyzacji

  • Backup Generator System

🏢 Dlaczego ten projekt?

  • Koncepcja stylu resort z unikalnym dostępem do basenu rzecznego

  • Idealny zarówno dla domów wakacyjnych, jak i długoterminowych inwestycji

  • Elastyczne opcje płatności - brak odsetek

  • Strategiczne położenie w otoczeniu przyrody i udogodnień

🌟 Dlaczego wybrać nas?