Nieruchomości komercyjne 1 859 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$3,78M
$2,032/m²
;
In CRM: 58168
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $2,032/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 859 m²

Opis

Na centralnie położonej działce sąsiadującej z dużym parkingiem publicznym dostępne są doskonałe możliwości rozwoju komercyjnego. Projekt zabezpieczył pozwolenie na budowę nowoczesnego budynku komercyjnego, który zastąpi istniejący magazyn przeznaczony do rozbiórki. Najważniejsze punkty projektu Poziom piwnicy: obejmuje 25 podziemnych miejsc parkingowych i dodatkowe miejsca do przechowywania Podłoga naziemna: przeznaczona do sprzedaży detalicznej lub do salonu Mezzanine: Idealny do dodatkowego biura lub powierzchni wyświetlacza Pierwsze i drugie piętro: Nadające się do pomieszczeń biurowych lub innych celów komercyjnych Całkowita powierzchnia wewnętrzna do wynajęcia netto: 1,859 m ² Design Cechy: Przestronne open-plan wnętrza z podniesioną podłogą dla elastycznych instalacji użyteczności publicznej Rozwój ten jest dostosowany do potrzeb firm poszukujących lokalizacji wysokiej widoczności z nowoczesnymi udogodnieniami i dużym parkingiem. Projekt budynku jest zgodny z przepisami cypryjskimi dotyczącymi budynków, zapewniając bezpieczeństwo, efektywność energetyczną i dostępność.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja
Powrót do Zostawić wniosek