Mieszkanie 147 m² Opcina Medulin, Chorwacja

Opcina Medulin, Chorwacja
$446,771
$3,039/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $3,039/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    147 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na parterze nowoczesnego budynku z zaledwie pięcioma jednostkami znajduje się luksusowo urządzone mieszkanie, które łączy prywatność, komfort i potencjał inwestycyjny w jednym z najbardziej pożądanych miejsc na Istrii. Obiekt o łącznej powierzchni 147 m ² oferuje dobrze przemyślany układ obejmujący jasny salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, łazienkę i halę wejściową. Z jadalni jest bezpośredni dostęp do tarasu, który płynnie łączy się z prywatnym odkrytym basenem o powierzchni 24 m ². Obok basenu znajduje się słoneczny prysznic i kuchnia letnia z grillem, idealny na długie wieczory z rodziną i przyjaciółmi, kiedy zwykły dzień staje się pamięcią życia. Apartament wyposażony jest w nowoczesne i funkcjonalne meble, wysokiej jakości okna i drzwi PVC, płytki ceramiczne i podłogi parkietowe. Układ jest praktyczny i przewiewny, materiały są wybierane z naciskiem na trwałość i łatwą konserwację. Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego użytku bez konieczności dalszych inwestycji, co sprawia, że jest to atrakcyjny wybór zarówno dla własnego życia i krótkoterminowych wynajmu turystycznych. Lokalizacja jest jednym z najsilniejszych punktów tej oferty. Apartament znajduje się w pobliżu plaży i pełne udogodnienia obywatelskie, sklepy, restauracje, szkoła, przedszkola i połączenia autobusowe znajdują się w odległości spaceru. Dzięki tej kombinacji, nieruchomość jest stabilną inwestycją z potencjałem regularnego dochodu z wynajmu, a jednocześnie wygodne miejsce dla całego roku życia. Medulin jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w Istrii i od dawna jest jednym z najbardziej wysuniętych po miejscowości na Adriatyku. Pierwotnie wieś rybacka rozwinęła się w nowoczesne nadmorskie miasteczko z dobrze utrzymanymi plażami, infrastrukturą sportową i szeroką gamą działań, od sportów wodnych po trasy rowerowe i gastronomiczne doświadczenia. Łagodny klimat śródziemnomorski i rozwinięta infrastruktura zapewniają dużą liczbę osób w trakcie sezonu i poza nim. Chorwacja posiada stabilną pozycję wśród najbardziej atrakcyjnych miejsc do zakupu nieruchomości nad morzem. Istria jest symbolem bezpiecznych inwestycji, wysokiej jakości infrastruktury i długoterminowego wzrostu wartości. Apartament ten stanowi połączenie własnego śródziemnomorskiego tła i dobrze rozważanego kroku inwestycji w przyszłość. Wszystkie informacje zawarte w niniejszej reklamie przeznaczone są wyłącznie do celów informacyjnych. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji lub działaniem na podstawie tych informacji należy zweryfikować wszystkie dane w naszej agencji nieruchomości.