Mieszkanie 3 pokoi 59 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$169,009
VAT
$2,885/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $2,885/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2011
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

🌊 Pierwsza linia i widok na morze: w pełni umeblowane mieszkanie 2 + 1 w Prestige Fort Beach

Oferujemy na sprzeda? dwupokojowy apartament 2 + 1 format (pokój dzienny z kuchnią i dwie oddzielne sypialnie) w elitarnym kompleksie na pierwszej linii Prestige Fort Beach, znajduje si? na granicy Sunny Beach i St. Vlas. Jest to idealny wybór dla dużej rodziny, która szuka ready-made premium "come and live" nieruchomości z gwarantowanym widokiem na niekończące się morze.