Mieszkanie 1 pokój 44 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$83,192
$1,891/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $1,891/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Opis

Opis przedmiotu: Apartament znajduje się w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Villa Marina w popularnym kurorcie nadmorskim Sveti Vlas na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Dobrze utrzymany i spokojny kompleks mieszkalny znajduje się w odległości spaceru od plaży, jak również do słynnego portu jachtowego Marina Dinevi. Apartament ma powierzchnię mieszkalną 44 m ² i znajduje się na 3 piętrze. Oferuje piękny widok na morze i jest funkcjonalnie i komfortowo zaprojektowane. Rozwój składa się z pięcio-piętrowego budynku w stylu śródziemnomorskim i zapewnia miłą atmosferę do relaksu i stałego życia. Do udogodnień należy winda, dobrze utrzymany teren zewnętrzny, a także usługi bezpieczeństwa i zarządzania. Na dachu, mieszkańcy mają dostęp do wspólnego tarasu z miejscem relaksu, leżaki i jacuzzi, z którego znajduje się imponujący widok na morze. Lokalizacja charakteryzuje się spokojem, dobrą infrastrukturą i bliskością restauracji, sklepów i transportu publicznego. Do plaży można dojść pieszo w ciągu zaledwie kilku minut. Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia mieszkalna: 44 m ² Trzecie piętro Widok na morze Studio z układem funkcjonalnym W pełni umeblowane (w zależności od oferty / standardowego wyposażenia) Klimatyzacja Winda w budynku Dobrze utrzymany kompleks mieszkalny z kontrolowanym dostępem Usługi nadzoru wizyjnego / bezpieczeństwa Zarządzanie nieruchomościami / wsparcie przez cały rok Basen odkryty w kompleksie Powierzchnia kąpielowa / leżaki przy basenie Taras na dachu z miejscem na relaks, leżakami i jacuzzi (jacuzzi) Panoramiczny widok na morze i okolice Dobrze utrzymująca się zieleń Odległość od plaży Blisko portu jachtowego Marina Dinevi Restauracje, kawiarnie, supermarkety i apteka w pobliżu Transport publiczny (autobus do Sunny Beach i Nessebar) Użyteczna runda roku (dopasowanie zimowe zależy od jednostki) Lokalizacja: Kompleks mieszkalny Villa Marina znajduje się w popularnym nadmorskim kurorcie Sveti Vlas na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów na wakacje i inwestycje nieruchomości. Lokalizacja oferuje spokojne środowisko w połączeniu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Plaża znajduje się w odległości spaceru w zaledwie kilka minut. W pobliżu znajduje się również słynna marina Dinevi, znana z restauracji, barów i luksusowej atmosfery. Centrum Sveti Vlas, z supermarketami, aptekami, kawiarniami i innymi usługami, jest szybko dostępne. Duże wakacje cel Sunny Beach i zabytkowego Starego Miasta Nessebar są tylko kilka minut samochodem. Otoczenie oferuje połączenie morza, gór i czystego powietrza, co sprawia, że Sveti Vlas szczególnie atrakcyjne dla relaksu i całorocznego życia. Różne: Masz pytania o nieruchomość, czy chcesz umówić się na wizytę? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.