Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$166,969
VAT
$3,211/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,211/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2011
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

🏔️ Morze i góry: Komfortowy apartament w Polar Stars

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy apartament w kompleksie Polar Stars, położony w prestiżowym ośrodku Sveti Vlas. Jest to wspaniałe połączenie świeżego powietrza morskiego, ciszy i komfortu.

🏠 Cechy nieruchomości:

  • Typ: Apartament z 1 sypialnią (dwie sypialnie).

  • Powierzchnia: 52 m2 - przestronny i funkcjonalny układ.

  • Piętro: piąte piętro. Z wysokości otwiera przyjemne widoki, a nad głową mniej hałasu.