Dom 210 m² Ozyaritska Slabadski rural council, Białoruś

Białoruś, Ozyaritska Slabadski rural council
$55,000
$262/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    Usaza, ulica Armijska, 65 m

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    971 m²

Opis

Dom został zbudowany dla siebie, gruntownie przemyślany przez każdy szczegół, nie było niewiele pozostało do przygotowania: umieścić okna, zrobić ścieki, rozcieńczonego ogrzewania i dekoracji wnętrz.

Numer umowy z agencją 1642 / 1 od 2023-09-21

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Ozyaritska Slabadski rural council

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?