Dom 110 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$49,000
$445/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Raduga 2008, Kvetkavaa vulica

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    508 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Altana

Opis

Lot 9076. Pudełko domu z gotowym arborem w ST koło Kovalyovo
Zaproszenie do uzyskania bardziej szczegółowych informacji
Nasi klienci nie płacą za usługi agencji.

W ogrodowy partnerstwo, znajduję się 3 km od Suworow ulica w kierunku KaMenitsa- Zhirovetskaya, pudełko dom zbudowany w 2025 r. z kapitałem arbor, który ma cały kompleks grill, jest sprzedawany.

Budynek o łącznej powierzchni 110 metrów kwadratowych posiada monolityczne fundamenty taśmowe, ściany są usuwane z gazowych bloków krzemianowych, valm dach pokryty metalowych płytek. Przegrody są wykonane z gazowego bloku krzemianowego.

Zgodnie z projektem budynek oferuje wszystkie zalety nowoczesnego budynku mieszkalnego, w tym połączoną kuchnię z salonem o powierzchni 24,5 m2, trzy pokoje (sypialnie), dwie łazienki, hala, tambour i kominek. Z salonu przez panoramiczne okno planowane jest wyjście na taras.

Nowi właściciele jako prezent otrzymają projekt tego budynku mieszkalnego, zapewniając wszystko na najmniejszy szczegół, nawet układ mebli.