Mieszkanie 4 pokoi 133 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$225,092
$1,691/m²
;
Data aktualizacji: 18.02.2026

Cena za m²
    $1,691/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Opis

🔑🏡 3 + 1 + 2 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY "RRUGA E ÇIPAJVE", VLORA.

🏷 Cena: 190.000 euro / ogółem
📐 Powierzchnia apartamentu: 133.1 m2 / Gross
📐 Powierzchnia apartamentu: 125,5 m2 / Net
📍 Rozmieszczenie: Rruga Gjergj Arianiti, Vlora
📃 Z certyfikatem własności
🚪 7 piętro mieszkalne

🏪 W jednym z najbardziej wysuszonych miejsc w centrum miasta, który oferuje natychmiastowy dostęp do restauracji, kawiarni, rynków i wszelkich innych usług, które mogą wymagać podczas pobytu.
Orientacja: South- West

👨‍👩‍👧‍👦 Ten apartament jest odpowiedni dla rodzin i osób poszukujących komfortowego środowiska dla rezydencji długoterminowej.

🏡 Apartament jest zorganizowany w:
• Korytarz wejściowy
• 3 sypialnie