Dom 2 pokoi 145 m² Golem, Albania

Golem, Qerret, Albania, Bashkia Kavaje
$160,675
$1,108/m²
;
Data aktualizacji: 10.02.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    65 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    70 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Opis

DLA SPRZEDAŻY: 2 + 1 APARTAMENT Z YARDĄ W KERRECIE, NASTĘPNY DO HOTELU
W pełni wyposażone 2 + 1 mieszkanie na sprzedaż z 65 m ² powierzchni wewnętrznej i 70 m ² podwórze, zaledwie 50 metrów od morza. Składa się z salonu, dwóch sypialni, umeblowanej kuchni i łazienki. Jasne i spokojne środowisko, idealne do życia lub inwestycji.
Cena: 135,000 EUR