Mieszkanie 1 pokój 280 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$412,754
$1,474/m²
;
Data aktualizacji: 9.05.2026

Cena za m²
    $1,474/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²

Opis

Na sprzedaż jest 3 + 1 + 2 penthouse z widokiem na morze i odnowiony w samym centrum plaży. Położony na 9 piętrze w budynku z windą, zbudowany w 2008 roku. Powierzchnia całkowita 280 m2, powierzchnia mieszkalna 190 m2 Duży taras z widokiem na morze i 2 balkony. Cena: 350.000 €(obiekt 010526-3)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty