Mieszkanie 1 pokój 120 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$316,281
$2,636/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2025

Cena za m²
    $2,636/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Luksusowy apartament 2 + 1 z widokiem na morze jest na sprzedaż w nowym nowoczesnym kompleksie White Hill w okolicy Сurilla. Położony na trzecim piętrze w budynku z windą. Powierzchnia całkowita według certyfikatu wynosi 112 m kw. Apartament został stylowo odnowiony i ma ogromny balkony- taras. Cena: 280 000 €(obiekt 200525-2)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?