4 bedroom Villa 220 m² Trimithi, Northern Cyprus

Trimithi, Northern Cyprus, Girne Belediyesi, Erdemit
$288,632
$1,312/m²
;
Last update: 24/02/2023

• Address
    GR55

Property characteristics

Building parameters

  • Bedrooms
    Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    220 m²

Location on the map

Trimithi, Northern Cyprus, Girne Belediyesi, Erdemit
Food & Drink