Mieszkanie 43 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$86,000
$2,000/m²
;
In CRM: 38443
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $2,000/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    28 m²

Opis

38443 Nowoczesny apartament na ulicy Krasnov jest oferowany na sprzedaż - doskonałą ofertę dla tych, którzy cenią styl, komfort i odpowiednie rozwiązania. Mieszkanie jest odnawiane z przemyślaną koncepcją wnętrza. Meble i urządzenia są już dostarczone, co pozwoli uzyskać w pełni ukończone miejsce w formacie "come and live". Szczególną zaletą jest duże okna, które wypełniają mieszkanie naturalnym światłem, jak również widok na tor wyścigowy, tworząc uczucie spacyczności i otwartej przestrzeni. Doskonała opcja zarówno komfortowe życie jak i inwestowanie w nowoczesne i płynne nieruchomości.