Dom 272 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$320,000
$1,176/m²
;
In CRM: 31279
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    272 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    3 m²

Opis

31279. Sprzedam trzypiętrowy dom na ulicy Garshina / 12 B. Fontana St. Powierzchnia całkowita wynosi 272 m2. Zbudowany na indywidualnym projekcie. Okna oferują widok na morze. 1 piętro: sala, salon, jadalnia (wyposażona w meble włoskie), łazienka, sauna z basenem z hydromasażem. 2 piętro: 2 sypialnie, łazienka. 3. piętro: sypialnia i sala kominkowa. Przy wykańczaniu zastosowano wysokiej jakości materiały: kamień naturalny, drewno, marmur. Doskonałe warunki życia. Komunikacja skończona. Indywidualne ogrzewanie gazowe. Podwórko z kafelkami. Mamy miejsce do odpoczynku. Jest miejsce na kilka samochodów. Przejście do morza.