Mieszkanie 90 m² Mediterranean Region, Turcja

Turcja
$258,287
$2,870/m²
;
In CRM: 107938
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Cena za m²
    $2,870/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Basen
  • Winda
  • Plac zabaw dla dzieci

Opis

Apartments in a new residential complex in the Aksu area, Altyntash.

The growing cost of apartments in the Altyntash area are high-quality houses of the residential complex.

Total 3 blocks built on an area of 4400 m2, 58 apartments.

Layouts:

  • 2+1 area 90 m2
  • 3+1 duplex area 175 m2
  • 4+1 duplex

• indoor and outdoor parking

Distance to the sea 3 km, 7 km to the airport.

Construction completion date: 12.2023

Information updated: 06/21/2024

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć