Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$103,956
$2,166/m²
;
In CRM: 1128190
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,166/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    48 m²

Opis

Luksusowe Studio Condo na sprzedaż w Jomtien Pattaya w View Talay 8

To luksusowe studio w View Talay 8 jest idealnie położony w Jomtien Pattaya, tuż przy plaży. Dlatego mieszkańcy korzystają z bezpośredniego dostępu do plaży Jomtien, wraz z pobliskich kawiarni, restauracji, sklepów i codziennych udogodnień. Co więcej, plaża w pierwszej linii oferuje fantastyczne widoki na morze i tętniący życiem styl życia na wybrzeżu. W rezultacie jest idealny dla najemców poszukujących stylowego studia z doskonałym widokiem na morze życia.

Jednostka znajduje się na 8 piętrze i obejmuje 48 m2, z jedną nowoczesną łazienką, w pełni umeblowany luksusowy układ studio, w stylu europejskim w pełni wyposażona kuchnia ze śniadaniem bar, klimatyzacja i duży balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego obsadzenia.

Dodatkowo, budynek oferuje szeroką gamę udogodnień dla komfortu i wygody. Ponadto mieszkańcy korzystają z bezpiecznych, dobrze utrzymywanych wspólnych obszarów. W związku z tym nieruchomość ta jest świetną opcją dla najemców szukających doskonałego mieszkania nad morzem w Jomtien Pattaya.

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Zobacz Talay 8
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 48 Sq.m
Podłoga: 8
Sypialnie: Studio
Kąpiele: 1