Willa 2 pokoi 190 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$306,874
$1,615/m²
;
In CRM: 222221
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    216 m²

Opis

Cena spada. Na sprzedaż dwupiętrowy dom w popularnej wsi. Dom posiada 2 sypialnie i 3 łazienki, przestronny salon i jadalnię z wysokimi sufitami. Dom jest umeblowany i gotowy do życia. Silk Road Place to luksusowa i nowoczesna wioska położona w East Pattaya. Domy są piękne i wyjątkowe, z designem willi w stylu śródziemnomorskim. Ukończone w 2012 roku, zawiera 84 luksusowe domy z wyborem 2- 4 sypialnie rezydencje. Komfortowa lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do Jomtien lub Pattaya, sklepów, lokalnych restauracji i kawiarni. W ramach projektu dostępne są różne udogodnienia publiczne, takie jak basen, centrum fitness, nadzór wideo, kort tenisowy, ochrona round- the- clock i wspólny ogród otoczony roślinami, które dają uczucie życia w domu w stylu kurortu.