Dom 4 pokoi Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$291,322
$910/m²
;
In CRM: 1124713
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Chaiyapruek 2 Road, 65 5 moo 9 Real Estate Specialists Thailand

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    320 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    260 m²

Opis

Na sprzedaż 2 Storey House 4 Sypialnia w Chaiyapruek East Pattaya Ten nowoczesny dom na sprzedaż znajduje się w dzielnicy Chaiyapruek East Pattaya. Obiekt położony jest w cichej i zielonej miejscowości mieszkalnej, w otoczeniu lokalnych rynków i supermarketów. Dlatego nadaje się dla rodzin, które chcą spokojne środowisko z wygodnym dostępem do codziennych udogodnień. Dom znajduje się na powierzchni 65 kwadrat wah. Projekt łączy nowoczesny Loft i śródziemnomorski styl europejski, który nadaje domowi niepowtarzalny i elegancki charakter. Ponadto układ jest dobrze zaplanowany, aby wspierać zarówno życia i pracy z domu. Obiekt obejmuje trzy sypialnie i trzy łazienki, a także jedno biuro domowe. Przestrzeń wewnętrzna jest otwarta i funkcjonalna, co tworzy komfortowe środowisko życia. Ponadto w domu znajdują się dwie kuchnie, dzięki czemu nadaje się on dla rodzin, które lubią gotować lub potrzebują oddzielnej kuchni. Na zewnątrz znajduje się kaftan ogrodowy i parking dla dwóch samochodów. W rezultacie, dom oferuje zarówno funkcje wewnętrzne jak i zewnętrzne dla codziennego życia. Cechy własności
  • 2 piętrowy dom
  • Rozmiar gruntów 65 kwadrat wah
  • 3 sypialnie
  • 3 łazienki
  • 1 biuro domowe
  • 2 kuchnie
  • Ogród przyciemniony
  • Parking dla 2 samochodów
  • Nowoczesne Loft śródziemnomorski design
  • Tajskie prawo własności nazwy
  • Opłata transferowa i podatek 50 / 50
Urządzenia
  • Wspólny basen
  • Centrum fitness