Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$32,519
$1,478/m²
;
In CRM: 1093374
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,478/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    22 m²

Opis

Studio Condominium na sprzedaż w New Nordic VIP 3 Pratumnak

To dobrze utrzymane studio condominium znajduje się w New Nordic VIP 3, popularny projekt mieszkaniowy w Pratumnak obszarze Pattaya. Projekt znany jest ze swojej dogodnej lokalizacji, spokojnej okolicy i silnego apelu zarówno mieszkaniowej i inwestycji.

Jednostka ma powierzchnię mieszkalną 22 m2 i znajduje się na 4 piętrze, oferuje przyjemny widok na miasto i spokojne środowisko życia. Układ jest praktyczny i dobrze zaprojektowany dla studio, efektywnie wykorzystując przestrzeń do komfortowego codziennego życia.

Kondominium jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia, co pozwala nowemu właścicielowi na natychmiastowe korzystanie z urządzenia bez dodatkowych kosztów wyposażenia. Dzięki temu nadaje się on do osobistego pobytu, korzystania z wakacji lub do celów wynajmu.

Szczegóły dotyczące własności

  • Kondominium
  • Układ studia
  • Powierzchnia mieszkalna 22 m2
  • 1 łazienka
  • Budynek 1
  • Piętro 4
  • Widok miasta
  • Kontyngent własnościtajski
  • W pełni umeblowane

Położony w obszarze Pratumnak, obiekt oferuje łatwy dostęp do głównych dróg, plaż, restauracji, kawiarni, sklepów spożywczych i centrum miasta Pattaya. Obszar jest dobrze ugruntowany i pozostaje w wysokim popycie zarówno wśród mieszkańców Tajlandii i międzynarodowych.

Ze swoją przystępną ceną, pełnym wyposażeniem i dobrą lokalizacją, to studio condominium w New Nordic VIP 3 stanowi doskonałą okazję dla kupujących poszukujących kompaktowego domu w mieście lub opłacalnej nieruchomości inwestycyjnej w Pattaya.