Kawalerka 1 pokój 25 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$34,603
$1,384/m²
;
Data aktualizacji: 30.01.2026

Cena za m²
    $1,384/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    25 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Opis

Uwaga, mieszkanie jest sprzedawane w 50 / 50 własności‼️
Skończone aktywa w Pattaya!

Apartamenty w nowym kompleksie Pratumnak od fińskiego dewelopera (przeszedł 12.25).

Infrastruktura: baseny, fitness, dog- area - zwierzęta domowe przyjazne.

Dla inwestorów:

✔ Wysoki popyt na wynajem w lokalizacjach

✔ Możliwość posiadania 50 / 50 - 29,200 euro

✔ Możliwe jest również 100% własności.

‼️ Deweloper sprzedał wszystko - to oferta na zadanie od właściciela.

Idealny do wynajęcia lub osobistego wypoczynku nad morzem.

Nadążaj - oferty są pojedyncze. Napisz osobiście dla układu, wideo kompleksu i warunków transakcji!

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Pattaya City

Wideo recenzja 1 pokój Kawalerka w Pattaya City, Tajlandia