Dom 3 pokoi ban hnxng na tea lxy, Tajlandia

ban hnxng na tea lxy, Tajlandia
$215,243
$1,259/m²
;
In CRM: 1101077
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    171 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    406 m²

Opis

Nowoczesny Classic Single Storey House na sprzedaż 3 Sypialnie w pobliżu Mabprachan East Pattaya Ten nowoczesny klasyczny dom jednopiętrowy oferuje ciepłą i przytulną atmosferę życia z eleganckim designem i funkcjonalnością praktyczną. Pozostały tylko dwie jednostki, nieruchomość jest idealna dla kupujących poszukujących wysokiej jakości domu w spokojnej dzielnicy mieszkalnej blisko przyrody i kluczowych udogodnień. Dom jest starannie zaprojektowany z przestronnymi wnętrzami, wysokiej użyteczności i wygodny układ nadaje się do życia rodzinnego. Zbudowany w kuchni jest przeznaczony dla tych, którzy lubią gotować, podczas gdy salon zapewnia miejsce dla relaksu i codziennych zajęć. Na zewnątrz znajduje się w pełni ogrodzony ogród i zadaszony parking dla dwóch samochodów, zwiększając zarówno komfort i atrakcyjność wizualną. Szczegóły dotyczące własności 3 sypialnie 2 łazienki 1 kuchnia 1 powierzchnia mieszkalna Parking zakryty dla 2 samochodów Powierzchnia użytkowa od 171 do 184 m2 Rozmiar gruntów od 101,5 do 105,7 m2 Zawarte pozycje W pełni umeblowane w całym domu 4 klimatyzatory Zbudowany w kuchni z marmurową blatem i zlewem Piekarnik i kuchenka mikrofalowa Okap kuchenny i zbudowany w piecu gazowym Zbiornik wody 2000 litrów Pompa wodna Zasłony w całym domu Opłaty za transfer wody i liczników energii elektrycznej W pełni krajobrazowy ogród System rurociągów antytermitowych pod domem Kosz na śmieci Początkowa opłata za gospodarowanie odpadami Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w East Pattaya, w pobliżu Mabprachan Reservoir, popularnej okolicy znanej z zieleni i stylu życia na świeżym powietrzu. Mieszkańcy mogą dojechać do autostrady nr 7 w krótkim czasie, zapewniając wygodny dostęp do Pattaya, Bangkoku i okolic. Dom znajduje się około 5 minut od Mabprachan Reservoir, idealny do ćwiczeń i wypoczynku. Regent 's International School jest również około 5 minut drogi, a Rugby International School można dotrzeć w ciągu 10 minut. Lokalizacja oferuje doskonałą równowagę między spokojem, dostępności i przyjaznym rodzinie życia. Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla kupujących szuka nowoczesnego klasycznego stylu domu w East Pattaya z hojnego rozmiaru ziemi, pełne umeblowanie, i silną długoterminową wartość mieszkalną. https: / / www.expdia.co.th / en / Mabprachan- Lake- Pong.d6278007.Atrakcja Nowoczesne Classic Single Storey House na sprzedaż 3 Sypialnie Blisko Mabprachan East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować pokaz dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2061 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: